Hakkımızda

“ Güvenli temizlik sevdiklerinizi de korur”

Agro Grup – Natural The Solution

 

Son yüzyılda insanoğlu; hızla gelişen teknoloji ile birlikte yaşam mücadelesi vermekte ve ayak uydurmakta zorlanmaktadır. Bu mücadelede maalesef çevre ve doğa göz ardı edilmekte, yanlış politikalar uygulanmakta ve gençlerimize iyi bir gelecek bırakılmamaktadır. Elbette bu teknolojik gelişmeler evrensel boyutlara ulaşmış ve insan yaşamına birçok olanaklar sağlamıştır ancak yaşanan tüm bu gelişmeler insanlığa ne kadar yararlı olduysa da doğal çevreye ciddi zararlar vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Çağımızda ise doğa ve teknoloji arasında tercih yapmak mümkün değildir.

Firmamız AGRO GRUP; teknolojinin olanakları ve doğa arasında tercih yapmak zorunda bırakılan teknoloji meraklılarının karşısına en doğru ürünlerle çıkabilmek için ciddi araştırma ve incelemeler yaparak, The Solution markasını 2007 yılında Türkiye piyasasına sunmuştur. Agro Grup olarak The Solution ürünlerinin sadece Türkiye değil ayrıca bazı Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktayız. Bu güne kadar Almanya, İngiltere, Fransa, İran, Fas ve İtalya’ya ihracatlarımız olmuştur.

The Solution ürünlerinin tümü %100 doğada çözünebilmekte; LCD, Laptop, PC temizleme sıvısı, Inox ankastre temizleme sıvısı, Camsil ve bazı oto temizleme sıvıları da %100 naturaldir. Ürünlerimiz 3 grupta piyasaya sunulmuştur: LCD, Plazma, Laptop ve PC temizleme grubu, Ev, Mutfak ve ofis temizleme grubu ve Otomotiv temizleme ve bakım ürünleri grubu.

LCD, Plazma, Laptop ve PC temizleme, Camsil ve Inox ankastre temizleme ürünleri alkol ve petrokimya bazlı kimyasallar içermemesi, %100 natural olması özellikleri nedeni ile tüketicilerimizin ilk tercihi haline gelmiştir. Özellikle hassas olan yüzeylerde hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.       

“Güvenli temizlik sevdiklerinizi de korur”  ilkesi ile Agro Grup olarak  AR-GE çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmekte her geçen gün ürünlerimizi daha da geliştirmekte ve yeni ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturmak için özenle çalışmaktayız.

Agro Grup yöneticileri ve çalışanları olarak bizlerde birer tüketiciyiz. Doğru ürünleri tüketmeyi amaç edindiğimiz için doğru ürünleri tüketicilere sunmak bizim olmazsa olmaz ilkemizdir. Aynı şekilde içimizde hepimiz dostuz, çevremizin dostuyuz. Bu yüzden çevre dostu ürünleri piyasaya sunmak ilkelerimizin en başındadır. Hedeflerimizi ilkelerimiz yönlendirmektedir. Bu ilke ve hedeflerimiz doğrultusunda tüm iş ortaklarımıza anında sorunsuz hizmet verebilmekte ve ürünlerimizi en doğru şekliyle nihayi tüketiciye sunmaktayız.

Korhan Sandıkçıoğlu

The Solutions Agro Grup - Orca Grup - LCD Temizleme 250 ml

Referanslarımız

Amozon - The Solutions
GittiGidiyor - The Solutions
N11 - The Solutions
Hepsi Burada - The Solutions
Tekzen - The Solutions Agro Grup - Orca Grup
Media Markt - The Solutions Agro Grup - Orca Grup
Termikel - The Solutions
Trendyol - The Solutions
Kumtell - The Solutions Agro Grup - Orca Grup
Şok Marketleri - The Solutions Agro Grup - Orca Grup
Termikel - The Solutions
Koçtaş Fix - The Solutions Agro Grup - Orca Grup
Sohbeti başlat
Merhaba
Agro Grup'a Hoşgeldiniz; Size daha hızlı yanıt verebilmemiz için, hangi konuda bilgi almak istediğinizi belirtir misiniz?